3.Kapitola

9. dubna 2007 v 18:52 | Magi (Magnesiana, Magnesia-multia)=) |  <Co kdyby ? (kapitolovka) >
3.kapitola

"Hej, Tichošlápku, ty vole, že's to blbě načasoval?" Okřikl šeptem James Siriuse.
"ÁÁÁÁ, kterej debil!" Hrozný jekot se vydával z dívčí ložnice. A dolehl až ke třem kamarádům ve společenské místnosti, kteří se jen usmáli. Najednou uslyšeli vzteklý dupot. "Dobré ráno Lily." Ozvalo se tříhlasně. "Dobré? Dobré?! DOBRÉ??!! Jak jste se dostali do mé ložnice?!" Předstírala Lily uraženou. "Jednoduše" Řekl James. "Co by jsi čekala ode mě, od Nebelvírského chytače?" "No jasně. To jsem si mohla myslet. Košťata"
"Tak co, už máte nakoupené dárky?" Zeptal se Remus. "Kdo by neměl?" Zasmál se štěkavým smíchem Sirius. Přitom James trochu nabral červené barvy ve tváři. "Ale že by náš Dvanácterák neměl dárky?" Zeptal se Remus. "Ale mám.." "To mi nepovídej, jsi červený jak rak, padej do Prasinek něco honem koupit!" Řekl s velkou dávkou smíchu Sirius. Kluci si vůbec nevšimli že jim Lily mezitím utekla do do ložnice.
Po chvíli ticha....: "Kde je Lily?" Zeptal se Remus. "Že by už zdrhla?" Zeptal se James. "Možný je všechno." Odpověděl Sirius.
"Lidi, já mám tááákovej hlad (já taky....J)." Zívl Sirius po cestě zpátky z Prasinek. "Vždyť jsme byli před chvíli v Medovém ráji, tak co si stěžuješ." Řekla Lily. "Vždyť to bylo před hodně dlouhou dobou!" "No jasně před hodinou!" Vložil se do rozhovoru James. "Však to je dlouho, 1hodina, 60 minut, 3600 vteřin..." "Jasně Siriusi nemusíš zase všechno řešit do detailů." Zamračil se na Siriuse Remus. James se jen dál táhl s velkýma těžkýma taškama (hehe, až vyjde školu a bude žít s Lily.... tak teprve potom pozná co to je velká a pořádně těžká taška, já vím sem škodolibá....:D).
O pár dní později....
"VÁNOCE! Chlapci vstáváme, makáme, dárky rozbalujeme..." Lily vtrhla do chlapeckých komnat s velkým randálem. A přece... Ticho. Nehorázné ticho. Jenom trojí chrápání prořezávalo toto ticho jak motorovou pilou. Lily se docela už naštvala. A nakrčila nos. "Fuj ti tu mají smrad." Pomyslela si a šla otevřít okno. V tom jí něco napadlo. Na chvíli zmizela ve svém pokoji a po nějaké chvíli našla to co potřebovala. Kouzelnické rádio. Na chvíli se škodolibě zašklebila. "Tak a začnu v našem pokoji, holky si taky zaslouží pořádný budíček v pět hodin s pořádnou dávkou studené, tedy ledové vody." Zapla rádio a hlasitost navolila na maximum. Hlas rádia se ozýval snad po celé Nebelvírské věži, protože po chvíli slyšela nesouhlasné řvaní spolužáků kteří zůstali tu na Vánoce. Alex, Sandra a Elisa vodní budíček nepotřebovaly stačil jim budíček v podobě rádia. Nejdřív jen nesouhlasně nadávaly co to je za kripla co je budí o půl noci (sice je budila v pět ale to je jedno...), ale co zahlédly dárky tak už tak moc nebrblaly. Lily se tedy s rádiem přesunula do pokoje od kluků, kteří na ni hulákali aby ten krám vypla. Ale Lily kluky umlčela proudem vody vycházejícího z její hůlky. Další brblání a vřískání, a kluky to vážně moc nasr....naštvalo tak Sirius a James a Remus se rozběhli za Lily. Ale ta se rozběhla k dívčím ložnicím, ale kluci zapoměli že za ní nemůžou. Ale Remuse něco napadlo. Schválně vyběhl za ní, a schody se proměnily v skluzavku. Chudák Lily to nevěděla a letěla dolů až do společenky. A měla měkké přistání protože kluci byli samozřejmě už dávno dole...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama