2.Kapitola

8. dubna 2007 v 12:00 | Magi (Magnesiana, Magnesia-multia)=) |  <Co kdyby ? (kapitolovka) >
2.Kapitola

Další dny bylo v Bradavické škole čar a kouzel velké rušno.Nikdo nechápal, jak se Lily Evansová mohla odhodlat k tomuto činu, jak se mohla dát dohromady s Jamesem Potterem. Dokonce i Brumbál to nemohl pochopit, ale o pár dní později viděl Lily a Poberty na pozemcích. Ale Brumbál je velmi chytrý člověk, a tak si řekl že od nenávisti k lásce je jen krůček daleko.

"Lily, kde budeš na Vánoce?" Zeptal se Lily Dvanácterák. Zrovna se procházeli po školních pozemcích a Sirius s Remusem byli několik setmetrů za nima.
"Já tu zůstávám, chci si užít aspoň jednou Vánoce v Bradavicích." Odpověděla mu Lily a James se na ni usmál.
"Já tu taky budu, bude tu i Remus a Sirius."
"Tak to si hodně užijeme, že?" Usmála se na něj Lily.
"No jistě ty můj smaragde."
"Tss, ty mě budeš nazývat nějakým šutrem?"
"Ale no tak Lily..." Dál to nedopověděl, protože ho trefila pořádná ledovka od Siriuse.
Na to se Remus a Sirius začali hodně smát. Toho využil James. "Hej, Siriusi!" James po něm hodil sněhovou kouli, kterou Sirius nečekal a trefila Siriuse do tlamy. Sníh se mu rozplácl po tváři a vypadal tak směšně že se začali všichni kromě Siria smát. Takto rozpoutali koulovačku. Přidalo se k nim několik studentů a výborně se bavili. "Jamesi?" PLESK! Lily se trefila přímo do obličeje, a jak viděla že se James rozbíhá za ní, tak hledala ochranu za Siriusem. A Siri, jako pravý gentelman, schoval Lily za sebou a pokoušel se zabrzdit Jamese, který se snažil chytit Lily. Ta, když viděla, že James už jí je pomalu v patách, tak zdrhala za Remusem. Ale najednou Lily škobrtla, James to neubrzdil a tak spadl na ni.
"A mám tě ty přerostlá zlatonko!" Zašklebil se na ni Nebelvírský chytač.
"No toto, teď jsem pro tebe nějaký okřídlený míček?"
"Myslíš toto?" A vytáhl zlatonku.
"Jamesi, Jamesi, ty se nezdáš." Zasmála se Lily. James se postavil na nohy a pomohl taky Lily. Ta mu dala ruce kolem krku, a políbila ho.
"Hele, vy dvě hrdličky, pojďte už!" Křiklo na ně něco co vypadalo jako sněhový Remus. Na konec se ukázalo že to Remus opravdu je, ale jen ho Sirius a ostatní spolužáci vymáchali ve sněhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lily evansová lily evansová | E-mail | 3. srpna 2007 v 10:51 | Reagovat

Slíbila jsem Ti že si přečtu nějaké tvoje povídky . Tak jsem si je přečetla a mě se líbí nemyslím si že jsou nudné , naopak se při nich zasměju.

                         s pozdravem

                                             Lily Evansová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama